Zwycięstwo Olympique z Marsylii rezultatem dwa do jednego i świetne trafienie Arkadiusza Milika w ekstraklasie francuskiej!

Zwycięstwo Olympique z Marsylii rezultatem dwa do jednego i świetne trafienie Arkadiusza Milika w ekstraklasie francuskiej!

Kibice piłkarscy z Francji w ostatniej dekadzie nie powinni narzekać na małą ilość sukcesów. Piłka nożna jest aktualnie najbardziej prestiżową sportową dyscypliną we Francji i nie ma co do tego wątpliwości. Francuscy futbolowi fani nadal są żądni kolejnych sukcesów, ponieważ wielbią tę sportową dyscyplinę. Francuska narodowa drużyna w ostatniej dekadzie była niesamowicie silna, czego perfekcyjnym przykładem jest to, że są panującymi mistrzami globu. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że francuscy fani futbolu śnią też o tym, żeby klub francuski dał radę osiągnąć sukces w pucharach europejskich. Jak dotąd najbliżej tego pucharu było Paris Saint Germain w 2020 roku, gdy zakwalifikowali się do spotkania finałowego Champions League. W finałowym starciu przegrali jednak z Bawarczykami, w jedenastce którego występował kapitan reprezentacji Polski Lewandowski Robert. W tej chwili na francuskich boiskach możemy śledzić poczynania Milika, który gra w klubie Olympique z Marsylii.

Arkadiusz Milik nie ma w obecnej chwili prostej sytuacji w klubie i na wstępie warto o tym wspomnieć. Od dłuższego czasu Polak miał problem ze strzelaniem goli i właśnie dlatego szkoleniowiec OM podjął decyzję, by go posadzić na ławce rezerwowych. Polski napastnik mnóstwo razy pokazywał już jednak, że nie trzeba go skreślać i warto dawać mu następne szanse. W minionym meczu polski zawodnik zdołał skompletować trzy gole i to jest fenomenalnym dowodem tego. Bez żadnych wątpliwości był to dobry prognostyk przed następnym meczem, jednakże polski zawodnik kolejny raz rozpoczął spotkanie na rezerwie. W tym pojedynku Olympique z Marsylii rywalizował z Metz FC i naprawdę długo na tablicy wyników utrzymywał się remisowy rezultat. Czternaście minut przed końcem pojedynku trener Olympique z Marsylii zdecydował się wprowadzić do gry polskiego reprezentanta. W to, iż zawodnik z Polski zdoła odmienić losy meczu bez najmniejszych wątpliwości mało fanów futbolu wierzyło. Arkadiusz Milik otrzymał sześć minut później doskonałe zagranie i przewrotką odwrócił rezultat pojedynku. Ten strzał Milika był pięknej urody i dyskutowali na temat tego eksperci z całej Francji. Polskim piłkarskim fanom pozostaje liczyć, że dzięki temu strzałowi sytuacja polskiego napastnika w OM zmieni się na dobre.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy