Klęska zespołu Polski z kadrą Czech w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Klęska zespołu Polski z kadrą Czech w pierwszym starciu zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Bardzo słaby mecz polskiego zespołu narodowego na początek eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - klęska z narodowym zespołem Czech!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu narodowej kadry Polski nie były zbytnio udane. Oczywiście polscy reprezentanci byli w stanie awansować do fazy play-off, ale nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Kibice piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na stanowisku szkoleniowca jest wymagana. I między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na przerwanie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem piłkarskiej polskiej reprezentacji został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym przeciwnikiem była drużyna narodowa Czech. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, by zatriumfować.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w polskiej kadrze były dobre, lecz weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach starcia reprezentacja narodowa Czech bowiem dała radę strzelić dwie bramki. Zarówno dla sympatyków zebranych na stadionie w Pradze, jak i zawodników to był gigantyczny szok. Piłkarze reprezentacji narodowej Czech prezentowali się o wiele lepiej od naszych graczy od pierwszego gwizdka sędziego i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się odmieni. Polska kadra narodowa wyglądała trochę lepiej w drugiej połowie tego meczu, jednak to piłkarze z Czech zdobyli trzecią bramkę. Kuchta był zdobywcą bramki numer 3 w 64. minucie starcia. Nasi zawodnicy próbowali nadrobić straty, jednak zdołali strzelić wyłącznie jednego gola na 3 minuty przed końcem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu narodowej drużyny Polski był tragiczny i warto to przyznać. Portugalski szkoleniowiec Fernando Santos z całą pewnością nie w ten sposób debiut w naszej kadrze. Nasza kadra w drugim spotkaniu zmagań eliminacyjnych będzie się mierzyć z zespołem Albanii. Bez cienia wątpliwości w tym meczu kadra Polska musi zatriumfować.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy