Fatalny mecz polskiej kadry na otwarcie eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - porażka z czeską kadrą!

Fatalny mecz polskiej kadry na otwarcie eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - porażka z czeską kadrą!

Fantastyczne spotkanie reprezentacji Czech - przegrana polskiego zespołu w pierwszym starciu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu polskiej drużyny nie był za bardzo udany. Nasi piłkarze rzecz jasna byli w stanie awansować do fazy play-off, jednakże nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Piłkarscy kibice z Polski zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku trenera jest konieczna. Między innymi dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym szkoleniowcem polskiej reprezentacji piłkarskiej został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym oponentem była kadra Czech. To było pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i niezwykle ważne było to, by zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego humory w naszej drużynie były fantastyczne, jednakże weryfikacja nadeszła błyskawicznie. Już po trzech minutach starcia reprezentacja narodowa Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole. Zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców zgromadzonych na stadionie w Pradze było to wielkie zaskoczenie. Od pierwszego gwizdka sędziego gracze drużyny Czech prezentowali się znacznie lepiej od naszych zawodników i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej części to się odmieni. Polska narodowa kadra w drugiej części spotkania wyglądała nieco lepiej, jednakże to czescy gracze strzelili trzeciego gola. Zdobywcą bramki numer trzy w 64. minucie był Jan Kuchta. Piłkarze polskiej narodowej kadry zdołali strzelić jedynie jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Należy przyznać to, że ten pojedynek w wykonaniu drużyny Polski był tragiczny. Portugalski trener Santos z całą pewnością nie w ten sposób debiut w zespole Polski. W drugim pojedynku eliminacyjnych zmagań polska drużyna mierzyć się będzie z albańską drużyną. Bez najmniejszych wątpliwości w tym starciu narodowa kadra Polska musi odnieść wygraną.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy