Fantastyczny pojedynek drużyny narodowej Czech - porażka polskiego zespołu narodowego w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Fantastyczny pojedynek drużyny narodowej Czech - porażka polskiego zespołu narodowego w pierwszym meczu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Bardzo słaby występ polskiej drużyny na otwarcie eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - porażka z drużyną Czech!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu drużyny polskiej były średnio udane. Rzecz jasna polscy reprezentanci byli w stanie awansować do pucharowej fazy, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Sympatycy piłkarscy z Polski zgodnie sądzili, iż potrzebna jest zmiana na pozycji szkoleniowca. Chociażby z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został nowym trenerem zespołu polskiego, a jego pierwszym istotnym przeciwnikiem była reprezentacja Czech. Było to pierwsze starcie w zmaganiach eliminacyjnych do Euro 2024 i bardzo istotne było to, by zatriumfować.

Nastroje w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były dobre, lecz weryfikacja przyszła bardzo szybko. Narodowy zespół Czech bowiem zdołała zdobyć dwa gole już po trzech minutach meczu. Zarówno dla zawodników, jak i sympatyków zebranych na stadionie w Pradze to było ogromne zaskoczenie. Zawodnicy reprezentacji narodowej Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych graczy od pierwszych minut spotkania i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej połowie się to zmieni. Drużyna Polski grała trochę lepiej w drugiej części starcia, jednakże to gracze z Czech strzelili gola numer trzy. Kuchta Jan był strzelcem trzeciego gola w 64. minucie spotkania. Gracze piłkarskiej polskiej reprezentacji udało im się zdobyć wyłącznie jedną bramkę na 3 minuty przed zakończeniem pojedynku. Ten pojedynek w wykonaniu polskiej narodowej kadry był tragiczny i należy to przyznać. Na pewno nie tak debiut w polskim zespole wyobrażał sobie szkoleniowiec z Portugalii Santos. W drugim starciu zmagań eliminacyjnych piłkarska reprezentacja Polski będzie się mierzyć z narodowym zespołem Albanii. Kadra narodowa Polski z całą pewnością musi odnieść wygraną w tym pojedynku.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy